, , ,

Kryptowaluty za naukę oraz 10$ w Bitcoinie za rejestrację – Sprawdź!

darmowe kryptowaluty

Rejestracja konta oraz program nauki o krypotwalutach, pozwoli ci zgarnąć ponad 110$ kompletnie za darmo. Giełda oferuję program „Kryptowaluty za naukę” to darmowe kryptowaluty, dzięki którym w łatwy sposób poznasz nowe projekty kryptowalutowe. Przy okazji poszerzając wiedzę w temacie kryptowalut. Kampanie ograniczone są czasowo, w związku z tym użytkownicy otrzymują dostęp do starszych kapanii lub tylko do nowych. Nie ma co się przejmować, średnio raz na tydzień, za rozwiązanie quizu można zgarnąć $3-5 USD w kryptowalutach. Poza programem nauki w którym do zgarnięcia jest ponad $100 USD (nam udało się zarobić 116$), dodatkowo możesz otrzymać 10$ w Bitcoinie za rejestrację i pierwszy depozyt w wysokości 100 USD. Całość środków bez najmniejszego problemu można wypłacić.

Aby dowiedzieć się w jaki sposób szybko otrzymać darmowe kryptowaluty, skorzystaj z poniższego poradnika.

Jak otrzymać darmowe kryptowaluty Bitcoin?

Wszystkie oferty dotyczące aktualnych darmowych kryptowalut – Kliknij tutaj

Krok 1. Załóż konto – UWAGA! Program w dniu 28.04.23 został wstrzymany i nie jest już dłużej wspierany. Wszystkie oferty dotyczące darmowych bitcoinów oraz kryptowalut znajdziesz – Tutaj

Krok 2. Dokonaj weryfikacji KYC

Do weryfikacji będziesz potrzebował:

  • Telefonu z aparatem,
  • dowodu osobistego lub prawa jazdy,
  • rachunku za media, wyciągu z banku lub karty kredytowej z widocznym adresem, który podałeś przy rejestracji.

Krok 3. Dokonaj wpłaty 100 USD i kup dowolną kryptowalutę, możesz również przesłać krypto o wartości 100 USD i wymienić je na USD. To wszystko! Na twoim koncie pojawi się darmowe $10 USD w kryptowalucie Bitcoin.

Jak otrzymać darmowe 100$ w kryptowalutach?

Jeżeli chcesz otrzymywać systematycznie darmowe krypotwaluty, musisz przystąpić do programu „Nagrody za naukę”. Nam udało się już zdobyć ponad $116 USD. Rozwiązując proste quizy, które systematycznie będą dostarczane na twoje konto. Quiz polega na odpowiedzi na pytanie po wcześniejszej krótkiej 30 sekundowej animacji, zazwyczaj otrzymujemy 3-6 pytań. Jeżeli zaznaczysz złą odpowiedź, to nic się nie dzieję. System poczeka aż wskażesz prawidłową odpowiedź. Za każda odpowiedź zarobisz USD w krypowalucie, której quiz dotyczy. Co zrobić aby przystąpić do programu?

Krok 1. Dokonaj rejestracji –  3 kroki, które opisywaliśmy wyżej „Jak otrzymać darmowe kryptowaluty Bitcoin?

Ważne, aby dokonać weryfikacji z użyciem dokumentu (dowód, prawo jazdy lub paszport). Bez weryfikacji konta, nie przystąpimy do programu.

Krok 2. Poczekaj na zakończenie weryfikacji konta, o której zostaniesz powiadomiony e-mailem.

Pozostaje sprawdzać zakładkę „Nagrody za naukę” i oczekiwać na dostęp do quizów. W zakładce tej, występuje informacja, że dostęp zostanie przyznany po weryfikacji dokumentu ze zdjęciem. Po przyznaniu dostępu (parę dni po weryfikacji dokumentu), niniejsza treść znika. Od tego momentu otrzymujesz dostęp do quizów. To wszystko! Otrzymaną kwotę, aby nie tracić na prowizji, wymieniamy na XLM stellar (najmniejsza prowizja od wysłania kryptowaluty około 0,20 USD). Dalej przesyłamy np. na Polską giełdę, dzięki której środki wypłacisz na konto, w bankomacie, na poczcie lub na kartę ZEN. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Czy tracić czas na zakładanie konta?

Nam udało się otrzymać ponad $115 USD, a wartość niektórych kryptowalut zwiększyły się kilkukrotnie. Co miesiąc otrzymujemy 2-4 nowych quizów o wartości $3-6 USD. W przeszłości zdarzały się również większe kwoty, za inne interakcje np. instalacja dedykowanego portfela $10 USD czy ETH za zastejkowanie Compund USD. Coinbase to jedna z największych giełd oferująca usługi dla osób prywatnych oraz klientów korporacyjnych w ponad 100 krajach. Giełda działa nieustannie od 2012 r.

 

Wszelkie materiały, informacje, analizy, artykuły, opracowania itp. znajdujące się na blogu “cryptolog.pl” nie mogą być traktowane jako porada inwestycyjna. Blog nie jest prowadzony przez doradce podatkowego Dz.U.2017.1768 t.j. z dnia 2017.09.22.

Podobne artykuły

Wsparcie Bloga

Polecane początkującym
Tutaj kupisz krypto

Dla począTkujących

Dla ZAAWansowanych

Popularne
Kategorie
Darmowe kryptowaluty

Aktualne Airdropy

Krypto alert

Aby otrzymać info o nowych ciekawostakch, postach, Airdopach i projektach

Rekomendowane

Najstarsza giełda w Polsce

Giełda dla zaawansowanych